Administrativní a obchodní plochy

BEA campus Olomouc je nejlepší adresou pro rozvoj podnikání v Olomouckém kraji, svým jedinečným řešením a polohou nabízí atraktivní administrativní a obchodní prostory k pronájmu. Výšková budova a dvě nízkopodlažní budovy zajišťují vysoký uživatelský komfort, nadstandardní technické řešení a možnost realizace individuálních nájemních pobídek ve vazbě na výši investic, délku pronájmu a sezónní funkcionalitu. Nabízíme široké portfolio služeb, které umocňuje kvalitu nabízených nebytových prostor a zajišťuje komfort v oblasti dlouhodobých nájmů.

Pro bližší informace o dlouhodobém pronájmu obchodních prostor v BEA campusu Olomouc kontaktujte manažerku dlouhodobých nájmů:

Regionální centrum Olomouc nabízí nejen salonky a sály kongresového centra, ale i kancelářské a obchodní prostory k dlouhodobému pronájmu s vysokým stupněm komfortu, technologickým vybavením a komplexním přístupem k řešením potřeb klienta.

Pro bližší informace o dlouhodobém pronájmu obchodních prostor v Regionálním centru Olomouc kontaktujte manažerku dlouhodobých nájmů: